Загрузка..
Вы здесь:  Главная  >  Рубрики  >  Власть  >  Текущая статья

Отравление роллами в Запорожье: продавцы считают, что доказательств их вины нет, и готовятся судится с чиновниками

Автор:   /  15.01.2020

C23BAEE3-1CB6-493C-8CED-FE0CAB557414

В службе доставки «Суши 3303» говорят: прямых доказательств их причастности к отравлению у чиновников нет — только слухи.

Юристы интернет-магазина японской еды, как написано в обращении готовят иски к Госпотребслужбе.

Скандал разразился в конце прошлого года. 30 декабря к врачам обратились семеро запорожцев с «кишечными» жалобами. Всех госпитализировали — острая кишечная инфекция. У пятерых выявили сальмонеллез. Пострадавшие заказывали роллы в «SUSHI 3303».

Позже Госпотребслужба провела проверку на производстве. Как писали чиновника на сайте Госпотребслужбы,

…заклад в державному реєстрі потужностей операторів ринку не зареєстрований. Загальна кількість працюючих у закладі не встановлена. Документи, що засвідчують якість та безпеку харчових продуктів, не були надані. Крім того, мали місце порушення санітарно — гігієнічного режиму, технології приготування страв, недотримання персоналом закладу правил особистої гігієни. За результатами лабораторних досліджень… виявлені відхилення від нормативних показників за мікробіологічними показниками в пробі готової продукції та змивів з об’єктів зовнішнього середовища».

Соответственно,

«…винесено розпорядження про тимчасове припинення виробництва та обігу харчових продуктів на вищезазначеному об’єкті за порушення законодавства про харчові продукти.

Однако несмотря на запрет, заведение продолжало продавать еду.

15 января, после недельного молчания, «Суши 3303» выступило с ответным «письмом». В нем говорилось: прямых доказательств их вины нет, журналисты — соучастники коррупции или просто пешки, а юристы готовят иск в суд.

Ми мовчали, тому що наша політика у тому, щоб не коментувати плітки, які не мають під собою жодних прямих доказів. Але мовчати більше ми НЕ БУДЕМО!

Наша компанія ХАБАРІВ НЕ ДАЄ, і всі питання ми вирішуємо ТІЛЬКИ В ПРАВОВОМУ ПОЛІ. Керівництво Держпродспоживслужби мало б це зрозуміти. Всі ЗМІ, які поширюють недоведену у встановленому законом порядку інформацію є або співучасниками або пішаками…

Зараз немає прямих доказів, що отруєння людей було через продукцію «Суші 3303». На даний час проводиться ретельна перевірка стосовно заяв та дій Держпродспоживслужби. Також наш юридичний відділ готує позови до суду щодо оскарження незаконних дій вищезгаданої служби, які нанесли збиток нашій компанії.

Читайте также:

Девять запорожских подростков отравились, отдыхая в Карпатах

В Мелитопольском районе селянин отравился таблетками

В Запорожье гражданина Сирии, насмерть сбившего человека, выпустили под залог

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VKEmail this to someone
 • Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  ЧИТАТЬ ЕЩЕ...

  bizim-koy

  Борщ по-запорожски: особенности национальной кухни в общепите казацкой столицы

  Читать дальше →