Загрузка..
Вы здесь:  Главная  >  Рубрики  >  Власть  >  Текущая статья

На запорізькій площі Маяковського виявлено туристичний стенд із «Дворцем спорту» та червоною айдентикою поміж конячих ніг (фото)

Автор:   /  15.12.2017

IMG_5025

 

Як у ідеально наблищеному люстерці, у дрібницях, до виконання яких спонукає любов до свого міста, і віддзеркалюється справжнє обличчя нашої влади. Такий собі туристичний вказівник, який скромно примостився у Запоріжжі на площі Маяковського, містить у собі всеньку інформацію щодо любові наших посадовців до свого міста — та до громадян зокрема.

Зазначу — може бути, що цей стендик встановлений за державний кошт. Отже, ми з вами сплатили за чергову неграмотну фігню!

Поїхали-попливли!

Одразу звернімо увагу на фундамент, який передує конструкції. Зроблено на совість, із душею і турботою про рідних громадян.

 

IMG_5026

 

Але це все — дріб’язкові прискіпульки, порівняно з тим, що буде далі. А далі буде. Осьо вам коня козацького, громадяни! Айдентика, мать іті! А ви мені вибачайте, панове геніальні дизайнери-«суперпроффессионалы», але шо то у коня за червона айдентика поміж ніг? Ми вже мовчимо про те, що замість голови у нього така сама айдентика — тільки, на лихо сердешне, крива! То у вас таке виросло замість голови, панове! До чого усіх під одну гребінку стригти?

 

IMG_5031

 

А оце, не до столу буде сказано, страхіття — то шо за айдентика? Ото, із написом «Видовище»?

 

IMG_5032

 

Шо це? Багатоніжка, крива на одну сторону? Двоє безруких людей несуть червону цеглину? Сидіння у маршрутці після ДТП? Три шматки пенопласту на різнокольорових хвилях відстійника хімзаводу? До якого саме «Видовища» ви спонукаєте юрби захоплених величчю нашого мегаполісу туристів?

Каємось, наступної фотки нема, але повірте на слово — потенційних туристів щодо допомоги відправляють у туристичний центр, у якому ще йде ремонт! Приходять у центр респектабельні англійці — а там наші пацани плитку пиляють і штукатурщики штукатурять! І матюкаються, і з перегаром! Ото люкс!

А осьо потроху підбираємось до апогею. Ви знаєте, шо у нас «Дворець спорту» у Запоріжжі з’явився? Нє? Сам у шоці був! У двох місцях одразу написано! Шоб «на вєрочку»!

 

IMG_5035

IMG_5034

 

І осьо наостанок — дупа вам із написом посередині!

 

IMG_5027

 

«Ви тут», — каже нам дупа!

А де ж іще, шановні можновладці! З таким осьо «туристичним планом» — та хіба ж тільки із туристичним! — ми всі, з усіма запорізькими пенсіонерами, немовлятами та малозабезпеченими включно — тут. Саме тут!

Або, якщо краще сформулювати, — «там»!

ТА-РАМ-ТАМ-ТАМ!!!

Тарас Василенко

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VKEmail this to someone
 • Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  ЧИТАТЬ ЕЩЕ...

  o_1egiu8v11179k8e8usk1la1tv

  В Запорожье мэр зовет депутатов на сессию горсовета

  Читать дальше →