Загрузка..
Вы здесь:  Главная  >  Рубрики  >  Главное за сутки  >  Текущая статья

Курс на сімейне щастя!

Автор:   /  16.05.2017

прит3

 

15 травня – Всесвітній день сім’ї. А перед цим був Всесвітній день матері. Сім’я і матір – що в житті людини може бути цінніше, важливіше?

Про це йшлося на прес-конференції у прес-центрі обласної організації Національної спілки журналістів України. Працівники засобів масової інформації з цікавістю вислухали виступи  Лесі Корецької – начальника відділу неформальної та інформальної освіти дітей Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України, Ірини Олійник – завідуючої відділом виховної роботи Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради. Та особливий інтерес викликав виступ Віктора Пріта (на фото) – голови правління Міжнародної громадської організації «Рада сімей України», створеної в 2010 році.

Мета організації – всебічне зміцнення інституту сім’ї, формування та поширення в суспільстві пріорітетів цінностей людини, а ще — підвищення загального інтелектуального рівня, формування знань найвищого ступеню – мудрості, сприяння розвитку суспільства нового типу – соціально відповідального.

Ключові проекти організації:

 1. Підготовлена та затверджена концепція «Щаслива родина».
 2. Розроблена комплексна навчальна програма «Сімейні цінності».
 3. Розроблена і затверджена програма підготовки педагогів до реалізації курсу «Сімейні цінності».
 4. Видано посібник та розпочато викладання курсу в школах.

Робота над комплексом навчальних програм велася протягом кількох років у співпраці з Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України. Паралельно був підготовлений, затверджений і випущений навчальний посібник «Сімейні цінності», в Запоріжжі проведений перший Всеукраїнський семінар-практикум з підготовки педагогів України до викладання  курсу «Сімейні цінності».

Курс «Сімейні цінності» було презентовано під час громадських слухань у Верховній Раді України та під час засідання громадської ради при Міністерстві освіти. Курсом «Сімейні цінності» охоплено більше 500 шкіл, 700 вчителів та більше 20000 учнів Запорізької та Київської областей, міст Рівного, Донецька, Миколаєва, Кропивницького, Дніпра і Харкова. У 2017 році готується до випуску 3-є  видання посібника «Сімейні цінності» з урахуванням вимог сучасного розвитку суспільства та відповідно до реалій сьогодення.

Поки що більше половини сімей в Україні розпадається, особливо серед молоді.  Та щоб створити щасливу сім’ю, треба бути фахівцем у побудові сімейних відносин. Саме цьому навчає «Рада сімей України». Навчальні програми, підготовка педагогів, проведення семінарів-практикумів, видання посібників – все це робиться на за бюджетні гроші, а за кошти небайдужих бізнесменів, таких як Віктор Іванович Пріт. Він успішно керує взуттєвою фабрикою «Міда», є батьком п’ятьох дітей, створив та очолює правління Міжнародної громадської організації «Рада сімей України».

 

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VKEmail this to someone
 • Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  ЧИТАТЬ ЕЩЕ...

  snimok-ekrana-923-565x377-1-565x377-1-565x377-1-565x377-1-565x377-565x377-1-565x377-1-565x377-1-565x377-565x377-1-565x377-1-565x377

  Хроники covid-19: в Запорожской области — 2829 «официально» заболевших, 81 за сутки

  Читать дальше →