Загрузка..
Вы здесь:  Главная  >  Рубрики  >  Власть  >  Текущая статья

Глава Запорожской ОГА призвал «побеждать коррупцию» вместе

Автор:   /  16.09.2019

thumbnail-tw-20190906111629-9201

Такое сообщение появилось на официальном сайте Запорожской ОГА.

«Президентом України Володимиром Зеленським проголошено війну з корупцією в Україні.

На виконання політики Президента України, мною будуть вжиті заходи із тотальної боротьби з умовами та проявами корупції в органах державної виконавчої влади при проведенні державних закупівель.

Вимагаю від посадових осіб Запорізької обласної державної адміністрації, структурних підрозділів облдержадміністрації, райдержадміністрацій вжити всіх вичерпних заходів із прозорого проведення процедур державних закупівель, створення умов для добросовісної конкуренції учасників торгів та інших форм державних закупівель…

…Маю переконання, що проведення відповідальних антикорупційних заходів з боку посадових осіб органів державної влади, чесної підприємницької діяльності з боку приватного бізнесу та системного громадського контролю вплине на очікуване зниження вартості державних закупок на 15-20%.

Попереджаю, що процес боротьби з корупцією незворотній та буде знаходитись під моїм особистим контролем. Буду вимагати від правоохоронних органів ретельного та всебічного вивчення кожного випадку корупції як з боку посадовців, так і з боку учасників тендерів та державних закупівель.

Звертаюсь до представників приватного бізнесу та громадськості повідомляти всі випадки примусу чи стимулювання надання незаконної фінансової винагороди посадовим особам Запорізької обласної державної адміністрації, структурних підрозділів облдержадміністрації, райдержадміністрацій Запорізької області. Також очікую від громадського сектора пропозицій щодо формування дієвого механізму контролю за освоєнням бюджетних коштів та запобігання корупції.

Давайте здолаємо цю «заразу» разом!» — сказано в сообщении.

Напомним, что Виталий Туринок «заступил» на должность 6 сентября. И практически сразу же оказался в центре земельного скандала.

Выяснилось, что Галина Туринок, жена губернатора Запорожской области, владеет участком площадью 0,29 га на территории бывшего лагеря «Маяк» на Великом Луге. Земля находится в аренде, договор заключен в декабре 2012 года на 19 лет, с правом продления. Участок имеет «рекреационное» целевое назначение – для размещения оздоровительного комплекса. Но фактически на участке расположен частный дом семьи губернатора. В его декларации отображена информация о жилом доме на 738 кв. м, который оформлен на жену Галину за месяц до получения в аренду участка.

Мы не знаем, что у главы Запорожской ОГА подпадает под определение «зараза» — но данная история довольно-таки «мутная».

Может, разберетесь, господин губернатор?

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VKEmail this to someone
 • Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  ЧИТАТЬ ЕЩЕ...

  real_d7f49ad2-8485-4b51-9ad7-8e26f4cedaa7

  Быстрая откачка выгребных ям специалистами компании Trubolub

  Читать дальше →