Загрузка..
Вы здесь:  Главная  >  Новости  >  Текущая статья

Гастрономическое мракобесие: в Бердянске, местные говорят, изувер убивает и ест собак (видео)

Автор:   /  16.11.2018

dog-1861839_1280-1-e1490974464578

 

Возмущению граждан, конечно, не будет предела, однако мы вам напомним о бомжах, рядом с которыми обязательно собачка ошивается, как правило, довольно упитанного вида. Вы думаете, это бомжи по доброте душевной их разводят? В холодные-голодные времена они собачек, представьте, едят! Считается, что собачье мясо — чуть не «противоядие» от туберкулёза, главного бича маргинальных слоёв населения.

«В приватному секторі за гіпермаркетом “Екватор”, на вул. Севастопольській мешкає Ірина Макаренко, яка звернулась до нашої редакції з проханням оприлюднити інформацію про поведінку її сусіда. За її інформацією вона та інші сусіди неодноразово ставали свідками того, як чоловік на очах перехожих вбивав котів та собак. Свідком однієї з таких сцен стала неповнолітня дочка Ірини.

По справжньому шокуючою інформацією на камеру поділилась колишня дружина “проблемного” сусіда Ірини Макаренко. Жінка розповідає, що сама неодноразово ставала свідком вбивства тварин — котів, цуценят і дорослих собак. Одного разу чоловік навіть влаштував барбекю з м’яса вбитої безпритульної тварини,

В якості ще одного відеодоказу редакції передали відео, на якому зі сміття дістають труп вбитої кішки. Як повідомила голова громадської організації із захисту тварин Валентина Мамай тварині було проведено розтин, після чого встановлено, що над кішкою знущались і задушили — розтрощено череп, розірвано селезінку і т.п», — сообщает сайт «Бердянск24».

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VKEmail this to someone
 • Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  ЧИТАТЬ ЕЩЕ...

  Знімок-екрана-2021-07-01-170429-1-2-1-1-1-1-1-2-1-1-1-1-1

  Covid-19: в Запорожской области — 111 409 заболевших, 556 за сутки, восьмеро умерли

  Читать дальше →