Загрузка..
Вы здесь:  Главная  >  Рубрики  >  Власть  >  Текущая статья

В Запорожье ветераны АТО требуют увеличить штрафы за отказ возить льготников

Автор:   /  17.09.2018

80e7ad24be3798c203aee8165f47d438

 

14 сентября, учитывая очередной всплеск противостояния между водителями маршруток и льготниками, состоялось совещание между запорожскими чиновниками, ветеранами АТО и фирмами-перевозчиками.

Кроме постоянных скандалов с воинами АТО, иногда даже приводящими к членовредительству, на повестке дня — школьники с их «половиной стоимости проезда».

Кроме всего прочего, как пишет на своей странице в «Фейсбуке» Дмитрий Степаненко, ветераны войны на Донбассе просят увеличить штрафы за немотивированный отказ в льготном проезде. Сейчас штраф составляет смешные 500 гривен.

«Постійні (нажаль це так) конфлікти між водіями маршруток чи, як їх іноді звуть в народі, «рікшами» та пасажирами пільгових категорій викликають обурення значної частини населення нашого міста. А саме тої частини, яка у статистиці проходить під назвою «пасажиропотік». Також обурення демонструють (саме так) посадові особи до функціональних обов’язків яких входить організація та забезпечення нормального (постійного, безпечного, комфортного для пасажирів та відповідно до Закону) функціонування міського транспорту. Але то вже під час брифінгів, інтерв’ю, нарад та т.ін.

14.09.2018 у приміщені ЗЕТ (колишнього ЗТТУ) , що на вул. Шкільній відбулася нарада з приводу чергового «вибуху» подібних конфліктів. Цього разу головним чином приводом стало небажання деяких водіїв возити учнів шкіл за 50% вартості проїзду. Участь у нараді взяли голова та представники управління транспорту та зв’язку (УТЗ), представники деяких місцевих ЗМІ, представники підприємств – перевізників та представники міської організації учасників АТО.Під час свого виступу, лідер Запорізької міської організації ветеранів АТО (З.М.О.В.А.) М. Пирог, посилаючись на текст типового Договору між Управління транспорту та підприємством — перевізником (частково додається) вказав на те, що обов’язок (саме так – ОБОВЯЗОК !!!) БЕЗПЕРЕШКОДНОГО перевезення пільговиків та дітей перевізник бере на себе згідно пункту 2.2.27 Договору.

Тобто, відмова є ПРЯМИМ порушенням умов Договору.

Щоправда Договір передбачає штрафні санкції для порушників. Так штраф за «безпідставну відмову у праві пільгового проїзду пасажиру, який відповідно до діючого законодавства має зазначене право» дорівнює …. 500 грн. П’ятсот!!! Для підприємства!!! Як на мене це навіть не смішно. Для порівняння, за ухиляння від маршруту або графіку (в них є графік???) – 10000 (десять тисяч) грн.

Тобто: ухилився – сплатив 10 тис. Викинув бабцю чи дитину – 500 грн!

АЖ 500!!!

Учасники АТО запропонували як мінімум урівняти ці суми»

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VKEmail this to someone
 • Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  ЧИТАТЬ ЕЩЕ...

  unnamed_95

  Глава МОЗ хочет уволить директора Департамента здравоохранения Запорожья

  Читать дальше →