Загрузка..
Вы здесь:  Главная  >  Рубрики  >  Главное за сутки  >  Текущая статья

Известного запорожского писателя-путешественника застукали за установкой сетей в плавнях Хортицы (видео)

Автор:   /  18.12.2018

plavni_2

 

Событие, иллюстрацией к которому послужило видео, имело место быть в заплавневой части заповедника 17 октября. Почему эта запись всплыла именно сейчас, непонятно.

«17 жовтня 2018 року співробітниками сектору охорони природи та служби режиму Національного заповідника Хортиця проводився рейд по перевірці дотримання режиму в заплавній частині о. Хортиця. Під час рейду в північній частині оз. Річище було виявлено плавзасіб, на якому знаходився відомий запорізький мандрівник Володимир Супруненко. Володимир Супрненко здійснював встановлення в озері заборонених знарядь лову водних живих ресурсів — сіток. Режимом заповідника заборонено захід у акваторію заповідника
будь-якими плавзасобами та рибальство будь-якими знаряддями лову.

Працівникам заповідника вдалося здійснити відеофіксацію зазначеного порушення режиму заповідника. Було здійснено виклик через 102 наряду поліції у річпорту м. Запоріжжя на плавзасобі для затримання правопорушника та складання протоколу, але поліція так і не прибула на місце правопорушення. Через це Володимир Супруненко, після спілкування з інспекторами служби режиму, залишив акваторію о. Хортиця, уникнувши покарання. На місці правопорушення інспектори служби режиму знайшли встановлені ним сітки.
Дана подія викликає щире обурення працівників заповідника, враховуючи, що Володимир Супруненко позиціонує себе як популяризатор природи та історії рідного краю, друкує численні книжки, в тому числі і присвячені о. Хортиця. На жаль, це не заважає йому порушувати природоохоронне законодавство України щодо природних об’єктів Хортиці».

По нашему скромному мнению, ситуация очень двуличная: с одной стороны, ярый популяризатор природы, а с другой — браконьер.

Перефразируя капитана Зелёного из «Тайны третьей планеты», можно сказать: «если и «природоведы» начнут природу изничтожать, то почему же простым смертным нельзя, к примеру, ели на центральной улице ломать»?

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VKEmail this to someone
 • Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  ЧИТАТЬ ЕЩЕ...

  Знімок-екрана-2021-07-01-170429-1-2-1-1-1-1-1-2-1-1-1-1-1

  Covid-19: в Запорожской области — 110 419 заболевших, 344 за сутки, пятеро умерли

  Читать дальше →