Загрузка..
Вы здесь:  Главная  >  Рубрики  >  Власть  >  Текущая статья

По мелочам — и то напарили! Запорожская мэрия таки собирается тратить деньга на джаз-фестиваль, хотя ранее обещала «спонсоров»

Автор:   /  19.03.2018

Zaporizhzhia-Jazzy-2018

 

Это уже, видимо, натура такая у наших чиновников. Хоть где-то — но соврать, хоть чуть-чуть — но нагреть подведомственную популяцию на бабло. Ну, и попилить чутка — даже такой невзрачный бюджетный сучочек.

Речь идет о масштабном джаз-фестивале, который городская власть планирует провести  в парке Металлургов 28-29 апреля. И даже успела похвастать на сайте Запорожской мэрии: фестиваль-де будет устроен силами спонсоров, ни копейки бюджетных денег потрачено не будет.

International-jazzfest-2018

 

Видимо, одна рука безымянного чиновника печатала «аве Цезарю», а вторая посылала документы на тендер. Логично — руки-то две, нечего им одним делом заниматься.

Цитируем сайт «Наші гроші. Запоріжжя».

«Департамент культури і туризму Запорізької міської ради має намір укласти угоду з ФОП Медведєв Олександр Євгенійович на організацію і проведення міжнародного фестивалю джазової музики “International jazzfest-2018” вартістю 381 тис. грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро”.

Технічним завданням прописано виступу гурту Pianoboy з оркестром та виступи муніципального духового оркестру, джаз-колективів шкіл естетичного виховання, дитячого симфонічного оркестру Запоріжжя загальною тривалістю 120 хвилин; майстер-класи хореографів.  Послуги включать встановлення зовнішньої сцени, звукове та світлове обладнання для зовнішньої та внутрішньої сцени; дизайнерське оформлення сцен та інших локацій фестивалю, забезпечення технічного і побутового райдеру артистів та інші вимоги, які можуть уточнюватися.

Олександр Медведєв вказується як технічний директор творчого об’єднання “Transit lable”, яке організовує масові заходи. Агентство також  є оператором зовнішньої реклами через ТОВ “ЛАТ”, багаторічним керівником якого є Медведєв. Власник фірми – Тетяна Ловчикова. Раніше співвласником і директором фірми був Юрій Ловчиков, який на місцевих виборах 2015 року безуспішно балотувався до Запорізької міської ради від партії “Блок Петра Порошенка – Солідарність” і був головою секретаріату обласної організації партії. Ловчиков ще кілька тижнів тому значився на сайті Верховної Ради помічником на громадських засадах народного депутата Ігоря Артюшенка (БПП)…

…Як повідомляється на сторінці фестивалю, він пройде 28-29 квітня в парку Металургів і на площі біля Планетарію. Обіцяють відкриту головну і закриту камерну сцену, фестиваль вуличної їжі, майстер класи та artist talks. Окрім прописаного в технічному завданні Pianoбой з камерним оркестром анонсовані MARU, pur:pur, Drum&Tuba Band, Atomic Simao та DZ’OB. При цьому, проведення заходу позиціонується за підтримки міського голови Володимира Буряка».

Вот уже натура. Хоть на чуточку, хоть на четыреста тысяч — но обмануть…

Условный рефлекс!

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VKEmail this to someone

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

ЧИТАТЬ ЕЩЕ...

132942deac2ceefb77f32d3fd6556176

Запорожцев приглашают защитить сквер Яланского — говорят, там «олигархи» котлован рыть будут

Читать дальше →