Загрузка..
Вы здесь:  Главная  >  Рубрики  >  Власть  >  Текущая статья

Ешь ананасы, рябчиков жуй, но конюшню не трогай, запорожский буржуй!

Автор:   /  20.03.2018

22854954_487658134954674_1231977828_n

 

На  сайте электронных петиций Запорожского горсовета появилось предложение о сохранении в парке «Дубовый Гай» находящейся там конюшни.

Авторы петиции считают, что кони играют большую роль в вопросе реабилитации детей, которые имеют врожденные болезни: ДЦП, гидрофалия,  другие неврологические расстройства.

   Городские власти считают считают, что коням не место в «Дубовке», а вот ресторанам – самое место.     Еще в прошлом году конюшню отключили от электроснабжения.  Под угрозой гибели оказались  не только четверо коней, но и  два верблюда, четыре коня, два пони, ослик, лама,  дикобраз, филин, голуби, скунс, кролик, проживающие в конюшне.

Текст петиции гласит:

   Просимо зберегти для наших дітей , які мають вроджені недуги – ДЦП,гідроцефалію та інші неврологічні розлади – одну з небагатьох радостей в їх і так обмеженому можливостями житті. 

Вже більш ніж вісім років на території комунального підприємства « Дубовий Гай» наші діти мають можливість проходити лікування і реабілітацію за допомогою коней. Послуги з іпотерапії , за досить символічну в теперішній час плату, надає ПП Юркевич Д.С.  ПП Юркевич Д.С. допомагають досвідчені інструктори,гідні фахівці які люблять свою справу і можуть продемонструвати певні досягнення. Але нажаль в теперішніх обставинах , які виникли «завдяки» руйнівній політиці дирекції парку , вони не можуть здійснювати свою діяльність в повному обсязі та належної якості. 

Звертаємося до вас ,наші депутати, з великим проханням створити депутатську комісію з метою :  Розгляду засобів збереження дітям з обмеженими можливостями займатися на території КП « Дубовий Гай» лікуванням та реабілітацією , шляхом внесення змін до плану реконструкції парку та продовження договору оренди примiщення стайнi термiном на 10 рокiв та договору про сумісну діяльність між КП « Дубовий Гай» та ПП Юркевич Д.С.; 

Створення гідних умов для проведення занять з іпотерапії протягом всього року, а саме : на сам перед хоча б відновити постачання електроенергії до стайні та її обслуговуючих приміщень, щоб наші діти мали змогу готуватись до занять не в темряві та навпомацки, виділити кошти на поточний ремонт стайні та на будівництво майданчика для проведення занять. 

Шановні народні обранці ! Подивіться в очі нашим дітям після занять на конях, побачте в них те маленьке щастя і велику надію. Ми впевнені , що Ви не залишите їх на одинці з їх бідою, та проголосуєте за дитячу радість , прийнявши правильні та гідні рішення на їх користь !

    На сегодня  в поддержку этого требования собрано около 260 голосов при необходимых 750. Петицию можно подписать на сайте Запорожского горсовета.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VKEmail this to someone
 • Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  ЧИТАТЬ ЕЩЕ...

  24415937

  Похоже, экс-губернатор Запорожской области остался без работы: новый Президент отменил указы старого

  Читать дальше →