Загрузка..
Вы здесь:  Главная  >  Рубрики  >  Главное за сутки  >  Текущая статья

Акультурівацца нада! Запорізька «Книгарня Є» запрошує на цікаві розмови, перегляд фільмів та навіть уроки малювання. Вхід вільний

Автор:   /  21.05.2018

20799793_337418773338435_3833874124121144092_n

 

Пропонуємо вашій увазі низку заходів, які підготувала — спільно із небайдужими громадянами та організаціями — запорізька «філія» «Книгарні Є».

 

24 травня. 18.30

Книгарня «Є» та Центр мистецтв «Арт-простір» запрошють на розмову «Як заснувати культурний стартап в Запоріжжі і … вижити»

за участю Ігоря Гармаша.

Травень – саме той час, коли після квітневого фестивалю у Маріуполі Ігор Гармаш готовий буде відверто поспілкуватися на болючі теми.

Чи культурний стартап у Запоріжжі – це «донкіхоство»?

Чому багато яскравих менеджерів опиняються деінде, але не в Запоріжжі?

Як і навіщо запускати нові проекти саме тут?

Зробили, що далі?

Гострий приступ відвертості можливий тільки за умови активного діалогу з аудиторією.

Ігор Гармаш — засновник і директор ГО Центр мистецтв «Арт-простір», президент кіноклубу «Сходження», регіональний координатор Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA в Запоріжжі. Директор фестивалів «Запорізька книжкова толока» і «Маріупольська книжкова толока». Тренер «Академії культурного лідерства». Організатор понад 1500 культурних заходів.

25 травня. 18.30

Книгарня «Є» та Кіноклуб Docudays UA при Центрі мистецтв «Арт-Простір» запрошують на перегляд та обговорення документального фільму Павла Височанскі «Коли-небудь ми станемо щасливими». (Польща; 40 хв.). Захід відбудеться 25 травня, початок – о 18:30

Учасники: Богдана Стельмах, Ігор Гармаш

Стрічка розповідає про Даніеля, юнака з ліпіни, найбільш нужденного містечка в усій південній Польщі. Даніель пране вирватися з суцільної бідності. Озброєний камерою на мобільному телефоні, він вештається своїм кварталом, розпитуючи дітей і дорослих про їхні мрії. Чи справдяться ті мрії бодай для когось? Поки він фільмує, перед нами розгортається прихована площина: любов між Даніелем та його харизматичною бабусею. Чи він коли-небудь спроможеться закчінчити свій фільм?  

26 травня. 12.00

Книгарня «Є» запрошує дітей віком 7-10 років та їхніх батьків на майстер-клас з акварелі від Ірини Сажинської. Захід відбудеться 26 травня. Початок – о 12.00.

Учасники: Ірина Сажинська, Вероніка Безверха.

Малювання аквареллю — захоплюючий процес, що дозволяє створити красиву картину шляхом накладення прозорих шарів фарби один на одного. Таким чином створюються реалістичні роботи, що відрізняються вишуканою кольоровою гамою.

Акварель — легка в роботі, жива і прозора фарба. Навчимося використовувати специфіку цього матеріалу, зберігаючи легкість акварелі. Фарби, пензлі і папір, трохи майстерності — і ви створили диво.

Під пильним наглядом Ірини Сажинської, яка відкриє таємниці роботи із аквареллю, разом з дітьми створимо свій власний шедевр. Що це буде? Сюрприз. Реєстрація обов’язкова за телефоном 099 201 63 87 (Вероніка).

Вхід на всі заходи — вільний.

Адреса Книгарні «Є»: м. Запоріжжя, пр. Соборний, 137 (зупинка громадського транспорту «Майдан Фестивальний»). Тел.: (094) 885 3903.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VKEmail this to someone
 • Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  ЧИТАТЬ ЕЩЕ...

  2 (3)

  Следователи Мелитополя расследуют кровавое ДТП, в котором при «участии» полицейского погибла семья (фото)

  Читать дальше →