Загрузка..
Вы здесь:  Главная  >  Рубрики  >  Власть  >  Текущая статья

В Запорожье, на почте задержали наркодилера с «посылкой» — дома у него нашли зелья на сотни тысяч (фото)

Автор:   /  21.11.2019

narko_1_2

19 ноября в одном из отделений «Новой почты» (улица Товарищеская, Днепровский район) задержали ранее судимого парня — он пытался отправить посылку с наркотиками.

В этот же день в квартире, где проживал 22-летний задержанный, провели обыск. Нашли много разнооразных наркотиков: 20 грамм амфетамина, примерно 30 таблеток экстази, 15 грамм Альфа-PVP, 40 грамм психотропного наркотика JWH, 150 граммов марихуаны. А также — «тару» и приспособление для ламинирования зип-пакетов.

Общая стоимость изъятого «добра» — более 230 тысяч гривен.

«Новая почта» еще раз обращается к своим клиентам с убедительной просьбой соблюдать законы.

«За правилами компанії «Нова Пошта», клієнти не мають права відправляти наркотичні речовини, вогнепальну зброю, комплектуючі, боєприпаси і вибухові речовини, азбест, вогненебезпечні, легкозаймисті речовини, радіоактивні елементи, отруйні речовини. Не можна перевозити балони з газом, автомобільні акумулятори, тварин, рослини, продукти харчування, які швидко псуються. Згідно з Публічним договором, розміщеним на офіційному сайті компанії, «Нова Пошта» не зобов’язана здійснювати перевірку змісту відправлення і відповідності упаковки особливостям відправлення, вимогам чинного законодавства і державним стандартам. Беручи посилки для відправки, оператори в відділеннях «Нова Пошта» діють в рамках чинного законодавства України. Згідно ч. 2 ст. 917 Цивільного кодексу України відправник повинен пред’явити у встановлений строк вантаж, який підлягає перевезенню, в належній тарі та (або) упаковці; вантаж має бути також замаркований відповідно до встановлених вимог. Перевізник має право відмовитися від прийняття вантажу, що поданий у тарі та (або) упаковці, які не відповідають встановленим вимогам, а також у разі відсутності або неналежного маркування вантажу (ч. 3 ст. 917 ЦКУ). Якщо ми бачимо підозрілі вантажі, відразу повідомляємо в компетентні органи. Нам важливо, щоб наші клієнти і співробітники були в безпеці», — говорится в сообщении.

Напоминаем, что в Запорожье задержали вооруженного наркомана-водителя.

Читайте также: в Запорожье «накрыли» наркогруппировку: марихуану изымали килограммами а кусты конопли — сотнями.

И еще: в Запорожье, «на дому» полиция изъяла оружие и килограммы наркотиков.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VKEmail this to someone
 • Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  ЧИТАТЬ ЕЩЕ...

  THq0UjvCsEE-e1430226628853

  Прокуратура расследует нерациональное расходование средств директором «Запорожэлектротранса»

  Читать дальше →