Загрузка..
Вы здесь:  Главная  >  Без рубрики  >  Текущая статья

Реконструкция в парке Гагарина: Игорь Чумаченко с городским головой проверили ход работ

Автор:   /  22.06.2019

IMG_2125

Вторая очередь реконструкции в парке Гагарина подходит к концу. Сейчас подрядчики заканчивают обустраивать детскую площадку. Здесь уже установили игровые конструкции. Вокруг них положили травмобезопасное резиновое покрытие. Проверить, как продвигаются работы на объекте приехал городской голова Владимир Буряк и член его команды Игорь Чумаченко.

IMG_2297

“Як депутат Запорізької місцевої влади, як член команди Володимира Вікторовича Буряка отримав багато звернень щодо реконструкції, ще в 2017 році ми запланували дві вхідні сторони цього парку, — рассказал Игорь Чумаченко. — В місті немає неперспективних районів. Добре, що з’являються зони відпочинку в центрі, але й у таких районах як Комунарський, Олександрівський, Південний мікрорайон має бути місце, де проходить не тільки дитинство, але можна провести й вільний від роботи час. Ці місця потрібно розвивати. Мені приємно, що сьогодні приїхав мер. Було багато зауважень до підрядників щодо озеленення, покриття, і до мене ці зауваження доходять як депутата міської ради тому я запросив міського голову і нагальні питання будуть вирішені найближчим часом”.

IMG_2065

Изначально работа была разбита на несколько этапов. В первую очередь в парке уложили тротуарную плитку, а также 4 тысячи метров бордюров. На обновленной территории установили внешнее освещение. На втором этапе реконструкции в парке оборудовали новую детскую площадку с безопасным покрытием. В скором времени подрядчики перейдут к следующей стадии работ.

IMG_2108

“На сьогодні готова проектна документація третьої черги реконструкції. Також на минулій виїзній нараді було доручення внести пропозиції щодо благоустрою території на вході до парку Гагаріна. Щоб у результаті отримати єдиний комплекс благоустрою, починаючи від входу в парк. Тепер поставлене завдання – опрацювати, скільки це буде коштувати в сьогоднішніх цінах, — подчеркнул Владимир Буряк.

В ходе проверки работ городской голова сделал замечание подрядчику из-за отсутствия ограждения на территории строительных работ. Исполнитель пообещал, что забор установят. После чего перешли к рассмотрению сроков окончания работ.

“Якщо брати той план, який ми затвердили, то дійсно все це йде за планом. Хотілося б, може, скоріше, але все це залежить від наповнюваності нашого бюджету. Ми плануємо десь близько до середини липня (19 — 22 число) закінчити в повному обсязі і першу чергу, де недоліки були, і так звану другу чергу в парку Гагаріна, — сказал городской голова. Ми зараз намагаємося облаштувати такі зони відпочинку в усіх районах: сьогодні ми вже розпочали реконструкцію і Заводському районі у сквері Лізи Чайкіної, продовжуємо роботи в Хортицькому мікрорайоні на проспекті Ювілейному і бульварі Будівельників. Також на сьогоднішній день виділені кошти та розпочаті вже роботи в сквері Климова, за ним буде друга черга на Бочарова. Я вважаю, що вибрали правильну лінію — робити об’єкти по частинах, і кожна частина має завершений вигляд для того, щоб люди могли користуватися уже зараз, а не дивитися на розритий об’єкт”

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VKEmail this to someone
  • Добавить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

    ЧИТАТЬ ЕЩЕ...

    В Запорожье микравтобус сбил двух девочек-подростков

    Читать дальше →