Загрузка..
Вы здесь:  Главная  >  Рубрики  >  Власть  >  Текущая статья

День выборов: мэр со своей командой отдали голоса за будущее Запорожья и страны

Автор:   /  21.07.2019

_MGL0289

21 июля – день парламентских выборов. По данным ЦВК, по состоянию на 12 часов, явка избирателей в Запорожской области составляет 21, 58%. Проголосовать на избирательных участках запорожцы могут до 20.00

Открылись избирательные участки в 08:00. Одним из первых проголосовать пришел городской голова Владимир Буряк.

_MGL0479

— Голосував я за наше місто Запоріжжя, за професіоналів у Верховній Раді. Тому що без людей з досвідом нам побудувати країну буде важко. Тому і голосував за людей, за досвід, за професіоналізм і за майбутнє нашого міста Запоріжжя. Щоб ці люди, як кажуть, тиснули кнопки у Верховній раді за потреби  та інтереси громади міста Запоріжжя.

Проголосовать на свой участок пришел и представитель команды Владимира Буряка, его заместитель Анатолий Пустоваров. Отметил, свой голос отдал за изменение страны в лучшую сторону.

_MGL0073

— Я вважаю, що сьогодні кожен віддав свій голос, аналізуючи останні роки. Останні роки життя, змін в країні, вважаю, що на сьогоднішній день кожен з нас прагне якісних змін. І щоб ці зміни торкнулись кожного з нас. Наших дітей, наших батьків, батьків наших батьків. Ми всі прагнемо, щоб якісні зміни прийшли до нас. Я вважаю, що ми оберемо державну команду та команду міста Запоріжжя, яка зробить все, щоб ми жили краще».

_MGL0114

Игорь Чумаченко также проголосовал на своем избирательном участке. Депутат поделился, что свой голос отдал за мир и стабильность.

_MGL0552

-Голосував за зміни, за майбутнє країни, за впевнене майбутнє нашого міста Запоріжжя. І проголосував зрозуміло за команду професіоналів. Після виборів очікую зміни. Країні потрібна стабільність, щоб було зростання економіки. І щоб держава звертала увагу на дійсний центр економіки. Я бачу, на сьогоднішній день це промисловість, тому що ми – Запоріжжя, завжди були індустріальною столицею, фундаментом економіки України.

_MGL0575

С хорошим настроеним пришел на свой избирательный участок Виктор Бусько. Говорит, свой голос отдал за будущее развитие как города Запорожья, так и страны.

_MGL0765

— Голосував за майбутнє, за перших, за команду. Я вважаю, що кожен українець має сьогодні прийти проголосувати, тому що небайдужих не має бути. Сьогодні дійсно вирішується наше майбутнє, — рассказал Виктор Бусько.

_MGL0838

Этим утром проголосовал и глава «Опозиционного блока» в Запорожской области, генеральный директор комбината «Запорожсталь» Ростислав Шурма.

_MGL0369

-Коли я обирав партію, обирав в першу чергу команду сильних професіоналів. Одного бажання працювати недостатньо. Потрібні ще навички, знання і досвід. Відверто скажу, що обирав команду людей, які будуть працювати на благо міста разом з міським головою. Які будуть займатися конкретними справами, щоб від цього отримав вигоду кожний громадянин і кожний житель міста Запоріжжя. Я вважаю, що вибори — це справді добре, тому що люди можуть сказати свою думку, дати оцінку чинній владі, вибрати того, кого вони хочуть, кому вони вірять. Найголовніше — щоб політики, яким довіряють люди, потім не обманювали. На жаль, це часто відбувається. Я сподіваюся, що ми все-таки доживемо до того періоду, коли політики будуть виправдовувати ті сподівання, які люди на них покладають.

Головы комиссий на участках  в целом говорят о хорошей явке запорожцев. Идут голосовать как молодежь, так и люди старшего поколения. Нарушений на избирательных участках в городе пока нет.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VKEmail this to someone
 • Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  ЧИТАТЬ ЕЩЕ...

  Знімок-екрана-2021-07-01-170429-1-2-1-1-1-1-1-2-1-1-1-1-1-1-1-1-1-2-1-1-1-1-1-1

  Covid-19 в Запорожской области: 169 127 заболевших, 1061 за сутки, 56 умерли

  Читать дальше →