Загрузка..
Вы здесь:  Главная  >  Рубрики  >  Власть  >  Текущая статья

Мелітополь – місто без «русской весни»: про що не можна було мріяти 10 років тому

Автор:   /  23.01.2019

  Pri4eski

У Мелітополі в День Соборності молодь робила зачіски в національних кольорах.

Про це розповіла компанія «МТВ-плюс».

22-го січня Мелітополь відзначив День Соборності України. У молодіжному центрі People.ua в цей день пройшов майстер-клас зі створення зачісок зі стрічками і флешмоб українських пісень. Учасниками акції стали десятки школярів та студентів.

Молодіжний центр People.ua на базі Шахової школи відкрився відносно нещодавно, але там вже пройшла низка заходів, спрямованих на патріотичне виховання підростаючого покоління. У День Соборності України в центрі пройшов майстер-клас, під час якого учні Мелітопольського вищого професійного училища, майбутні перукарі, робили всім бажаючим гарні зачіски: плели коси, робили хвостики, вплітали у волосся різнокольорові, у тому числі, і жовто-блакитні стрічки.

Всього у акції взяли участь близько п’ятдесяти чоловік, вісім майбутніх перукарок працювали над створенням образів: у хід пішли праски для волосся, резинки, стрічки й море фантазії.

В результаті вийшли ось такі зачіски. Під час плетіння в центрі People.ua грала музика: всі бажаючі підспівували відомі українські пісні. Флешмоб  тривав дві години: його учасники отримали масу позитивних емоцій.

Ще про це: В Запорожье отметили  День Соборности.

І ще невтішне: Патриотизм отменяется: запланированное по случаю Дня Соборности «единение» не состоится из-за плохой погоды.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VKEmail this to someone
 • Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  ЧИТАТЬ ЕЩЕ...

  photo_2019-07-18_21-09-29 (2)

  ВЛАДИМИР ЗЕЛЕНСКИЙ ПОХВАЛИЛ ВЛАДИМИРА БУРЯКА ЗА АЭРОПОРТ

  Читать дальше →