Загрузка..
Вы здесь:  Главная  >  Новости  >  Текущая статья

В Бердянске вандалы громят отремонтированную больницу (фото)

Автор:   /  23.01.2020

csm_0454.1_5ef8c1693d

В Бердянском территориальном медицинском объединении (а проще — центральной больнице) вандалы за пару недель сорвали запорную арматуру с, извините, унитаза, украли электросушилку для рук. Также один из пациентов, будучи под наркотиками, разнес стеклопакет на входных дверях приемно-диагностического отделения.

Об этом сообщили на официальном сайте БТМО. Сообщается, что ремонт обошелся в шесть миллионов гривен.

 

«…Руйнівникам важко пояснити, яких зусиль скількох людей коштувало нам створення такого сучасного відділення. Десятки справжніх патріотів Бердянська шукали аргументи, переконували, встановлювали ділові контакти, аби на початку грудня 2018 року було укладено угоду про співпрацю щодо ремонту будівлі хірургічного корпусу БТМО між Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) та Бердянською міською радою.У межах підписаної угоди в 2019 році було здійснено реконструкцію першого поверху хірургічного корпусу БТМО для створення приймального відділення невідкладної допомоги; будівництво рампи для під’їзду карет швидкої допомоги; реконструкція вхідних груп, включаючи влаштування пандусів; ремонт туалетів, у т. ч. влаштування нового туалету для осіб з інвалідністю; влаштування нових зон очікування та реєстратури. Орієнтовна вартість робіт склала 6 млн грн…

…Звичайно, ми разом з правоохоронними органами докладемо зусиль, аби варварство не лишилися безкарним. Але ж не приставиш охорону до кожного унітазу, не повісиш камери спостереження біля кожного умивальника. Люди, подивіться, як гарно і охайно виглядають приміщення приймального відділення, — всі ці зручності і вигоди — для вас. Не перетворюйтесь на вандалів!», — увещевает граждан директор БТМО Дмитрий Егоров.

Читайте также:

В Запорожье вандалы повредили еще не открывшийся фонтан имени Богуслаева

Вандализм как он есть: в Бердянске у фонтана отбили голову «писающему мальчику»

Первый замэра Запорожья: я никуда не бежал, у меня отпуск

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VKEmail this to someone
 • Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  ЧИТАТЬ ЕЩЕ...

  1-pozhar-1-800x600

  Под Запорожье на пожаре погиб пенсионер (фото)

  Читать дальше →