Загрузка..
Вы здесь:  Главная  >  Рубрики  >  Власть  >  Текущая статья

Партія «Відродження» внесла законопроект щодо підтримки вітчизняної промисловості до парламенту

Автор:   /  23.03.2018

sj6rfigv6dpy5pnehy7ruqtfiqa57bsm

 

Нардепи з групи «Партія «Відродження» внесли до парламенту законопроект про підтримку вітчизняної промисловості, який раніше отримав схвальні оцінки бізнесу.

Проект закону №8145 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання розвитку вітчизняної промисловості» зареєстрований у Верховній Раді в п’ятницю, 16 березня.

Як зазначив співголова депутатської групи «Партія «Відродження» Віктор Бондар, законопроект був розроблений спільно з представниками промисловості, а в його тексті враховані пропозиції бізнесу.

Народний депутат додав, що основна мета законодавчої ініціативи – створити стимули для розвитку вітчизняних промислових підприємств.

«Упродовж останніх трьох-чотирьох років наші західні радники завели країну в процес глибинної та деструктивної деіндустріалізації. Через збільшення вартості енергоносіїв ми фактично втрачаємо свою промисловість, бо вона стає неконкурентоздатною. Ми поступово перетворюємося на аграрно-сировинний придаток Європи. За рахунок трудової міграції з України такі європейські країни, як Польща, Болгарія, Румунія, Угорщина, вирішують свої проблеми нестачі кваліфікованого персоналу. Тоді як українська промисловість занепадає», – зазначив Віктор Бондар.

Він також закликав народних депутатів з усіх парламентських фракцій та груп долучитися до роботи над законопроектом.

«Нині на порядку денному парламенту має стояти відродження вітчизняної промисловості, створення нових робочих місць. Ми маємо чітке бачення того, як допомогти українській промисловості вийти з кризи. Це можливо зробити в разі підтримки парламентом нашого законопроекту. І ми звертаємось до народних депутатів з усіх фракцій та груп із пропозицією якнайшвидше його розглянути та підтримати», – наголосив політик.

Співавторами законопроекту №8145 стали народні депутати групи «Партія Відродження» Віктор Бондар, Віталій Хомутиннік, Василь Гуляєв, Віктор Остапчук, Євгеній Гєллєр, Андрій Шипко, Геннадій Бобов, Олександр Біловол, Антон Яценко.

Як повідомлялося, 5 березня Партія «Відродження» та УСПП обговорили проект закону про підтримку вітчизняної промисловості і внесли до нього поправки й пропозиції представників бізнесу.

 

goncharuk_1.preview

 

Комментарий главы областной организации партии «Відродження» Петра Гончарука: «В Запорожской области всегда была мощная промышленность. Наша задача — общими усилиями ее возродить. Поэтому для промышленников и бизнеса нашей области это очень важный проект. В случае его принятия появиться возможность высвободить часть  финансовых ресурсов, которых сегодня очень не хватает для развития предприятий и для содержания инфраструктуры спорта и социальной сферы. А самое главное — инвестировать в новые проекты для модернизации производства, чтобы конкурировать на рынке и создавать новые рабочие места. Наша задача — делать все, чтобы сохранить промышленность.

Будет работать промышленность — будет успешным малый и средний бизнес и у людей будет работа»

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VKEmail this to someone

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

ЧИТАТЬ ЕЩЕ...

666

Отрава, недорого: в Запорожье обнаружили табачную контрабанду — на полтора миллиона гривен

Читать дальше →