Загрузка..
Вы здесь:  Главная  >  Рубрики  >  Власть  >  Текущая статья

Запорожье в любой момент может оказаться в «красной» зоне карантина — мэр

Автор:   /  23.03.2021

image-3

Запорожье — в свете третьей волны коронавируса — может в любой момент оказаться в «красной» зоне карантина. 

Об этом на своей странице в соцсетях сообщил мэр Запорожья Владимир Буряк.

Сьогодні зранку зустрівся з керівниками медичних закладів міста, які задіяні в лікуванні пацієнтів із COVID. Обговорили разом поточну ситуацію – не буду приховувати, третя хвиля коронавірусу вже в Запоріжжі.

Загалом зареєстровано понад 36,8 тисяч хворих, майже 800 людей померли. Ліжка в лікарнях заповнюються значно швидше, ніж це було кілька тижнів тому. Тож будь-який момент Запоріжжя може опинитися в червоній зоні.

Мэр напомнил: семь больниц и роддомов города перепрофилированы под лечение больных коронавирусом.

У лікарнях № 1, 2, 6, 7, 9, дитячій лікарні № 5 та пологовому будинку № 4, які перепрофільовані під лікування хворих на коронавірус, функціонують 928 ліжок, з них 63 – реанімаційні. Забезпеченість киснем складає понад 100%. Ці роботи продовжуються, аби в будь-який час ми могли розгорнути додаткові місця для тих, хто важко переносить хворобу.

Загалом у закладах охорони здоров’я, які лікують ковідних хворих, наявні 136 апаратів ШВЛ, 406 кисневих концентраторів, сучасні апарати УЗД і рентгени, інше обладнання. Медики забезпечені необхідними засобами індивідуального захисту, деззасобами. За кошти бюджету міста вже придбано та передано в лікарні основні медпрепарати для лікування COVID на суму 33 млн грн.

Напомним:

В Запорожской области на утро 23 марта диагноз «коронавирус» поставлен 74 789 заболевшим  (340 — за сутки, 146 — в Запорожье). За сутки от последствий коронавируса в Запорожье умерли шестеро.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VKEmail this to someone
 • Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  ЧИТАТЬ ЕЩЕ...

  H5IowLcrh81Gy4oeW7zwlr7kxmPT2t3xpIWraRlf

  В Запорожье из терминала украли восемь тысяч гривен (фото)

  Читать дальше →