Загрузка..
Вы здесь:  Главная  >  Рубрики  >  Главное за сутки  >  Текущая статья

Запорізька «Книгарня Є» запрошує послухати приватні спогади про війну письменника-артилериста

Автор:   /  23.10.2018

25.10

 

Книгарня «Є», видавництво «Темпора» та Запорізька книжкова толока запрошують на презентацію книжки Назара Розлуцького «Нотатник мобілізованого», яка відбудеться 25 жовтня за участю автора. Початок – о 18:30.

Модератор — науковий співробітник національного заповідника «Хортиця», «кіборг» В’ячеслав Зайцев.

Ця книга не про війну і не про солдатів, хоча і те й інше у ній присутнє. Це спроба, за словами автора, «…ретроспективно відтворити основні віхи свого перебування на фронті. Це спогади одного з тисяч рядових бійців української армії про те, як він жив, чим займався і про що думав під час своєї служби і війни. У них не дається критичних оцінок командуванню та керівництву, окрім безпосереднього командування, із яким я особисто знайомий. Тут немає аналізу тактичної і стратегічної ситуації, тактико-технічних показників зброї, розлогих описів бойових дій, загальноармійських особливостей служби. Натомість тут більше йдеться про побут нашої артбатареї, про стосунки бійців із місцевим населенням, командуванням та між собою, про різні випадки, що траплялися зі мною або побратимами, про собак і котів, які стали повноправними членами нашої бойової сім’ї. Однак навіть у такому контексті ці спогади не є повноцінною історією 6-ї батареї 2-го артилерійського дивізіону 55-ї окремої артилерійської бригади. Швидше це є історія моїх приватних вражень під час служби в армії і війни на Донбасі ― думаю, таке визначення для цієї книги буде найбільш оптимальним…».

Назар Розлуцький – історик, дослідник історії УПА та історії української діаспори, поет, прозаїк, в 2015-16 роках служив у 55-й окремій артилерійській бригаді, старший науковий співробітник Музею української діаспори.

Адреса Книгарні «Є»: м. Запоріжжя, пр. Соборний, 137.Зупинка громадського транспорту «Майдан Фестивальний». Тел.: (094) 885 3903.

Вхід вільний!

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VKEmail this to someone
 • Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  ЧИТАТЬ ЕЩЕ...

  Знімок-екрана-2021-07-01-170429-1-2-1-1-1-1-1-2-1-1-1-1-1

  Covid-19: в Запорожской области — 111 409 заболевших, 556 за сутки, восьмеро умерли

  Читать дальше →