Загрузка..
Вы здесь:  Главная  >  Рубрики  >  Культура  >  Текущая статья

Приходь на українське! Запорізька «Книгарня Є» — розклад заходів на тиждень (26.02-04.03)

Автор:   /  25.02.2018

20799793_337418773338435_3833874124121144092_n

Майстер-клас Наталі Удовиченко зі створення ляльки-мотанки «Благополучниці»

Книгарня «Є» запрошує на майстер-клас майстрині Наталі Удовиченко (Миролади) зі створення ляльки-мотанки «Благополучниці», який відбудеться 26 лютого. Початок о 18.30.

Ляльку-мотанку «Благополучницю» ще називали господарочкою або домовушкою. У давнину її робили як помічницю у господарстві, для догляду за дітьми, здоров’ям та добробутом всієї родини. Таку ляльку пропонує зробити майстриня. А на завершення вечора всіх чекає вже традиційне чаювання. Вартість матеріалів для майстер-класу – 50 грн. Обов’язкова попередня реєстрація за телефоном 096 367 9513.

 

Перегляд та обговорення документального фільму «Рожеві сарі» (реж. Кім Лонжинотто)
Книгарня «Є» та Кіноклуб Docudays UA при Центрі мистецтв «Арт-Простір» запрошують на перегляд та обговорення фільму «Рожеві сарі» (реж. Кім Лонжинотто). Захід відбудеться 27 лютого. Початок – о 18:30.

«Рожеві сарі» (реж. Кім Лонжинотто; Великобританія, Індія; 2010; 96 хв)

«Життя дівчини жорстоке… Життя жінки дуже жорстоке», – відзначає Сампат Пал, героїня цього фільму-вторгнення у життя надзвичайних жінок. Сампат Пал, як і багато інших, молодою дівчиною віддали заміж в родину, де її часто били. Але попри все вона боролась і покинула сім’ю свого чоловіка, зрештою ставши борцем проти поневолення жінок у штаті Уттар-Прадеш. Рекха, 14-річна дівчина з касти недоторканних, на третьому місяці вагітності, вона бездомна – не може побратися з батьком своєї майбутньої дитини, бо він належить до вищої касти. Чоловік 15-річної Рену, яку заміж видали батьки, покинув її, і тепер дівчина погрожує накласти на себе руки. Для обох юних дівчат, переляканих і відчайдушних, Сампат Пал – єдина надія. Рожеві сарі – це непохитний і часто кумедний образ таких незвичайних політичних активісток та їхнього харизматичного лідера. Партнер Сампат Пал Бабуй, спостерігаючи, як змінюється вона з часом, не такий упевнений…
 

Дитяча субота для дітей 4-7 років. Читання книжки Майкла Бонда «Паддінгтон. Фруктова веселка. У зоопарку» та створення аплікації «Ведмежатко»

Книгарня «Є» запрошує дітей віком 4-7 років та їхніх батьків на читання книжки Майкла Бонда «Паддінгтон. Фруктова веселка. У зоопарку» (видавництво «Ранок») та створення аплікації «Ведмежатко». Захід відбудеться 3 березня. Початок – об 11.00.

Відтепер захопливі історії з життя Паддінгтона весело не тільки слухати, але й розглядати. Кожен крок непосидливого ведмежати кумедно проілюстрований. А малювати є про що! Ведмежа Паддінгтон полюбляє відпочинок разом із Браунами. Ви дізнаєтеся, чого спільного між велетенським морозивом та веселкою, а також, хто з мешканців зоопарку найбільш ввічливо відібрав у Паддінгтона бутерброд.

Опісля читання створимо аплікацію «Ведмежатко». Реєстрація обов’язкова за телефоном 099 201 63 87 (Вероніка).
 

Дитяча субота для дітей 10-13 років. Майстер-клас із виготовлення весняного букета з цукерок (Запоріжжя)

Книгарня «Є» запрошує дітей віком 10-13 років та їхніх батьків на майстер-клас із виготовлення весняного букета з цукерок. Захід відбудеться 3 березня. Початок – о 13.00.

Нарешті весна. З’являються перші весняні квіти, а ми запрошуємо вас створити свій власний весняний букет з цукерок. Нині дедалі більшою популярністю користуються солодкі букети. Це до певної міри подвійний подарунок. Сам букет з весняних квітів радує око, плюс до цього всередині квітів знаходяться смачні цукерки. Щоб зробити букет з цукерок, вам знадобиться трохи вправності, посидючості і любові до тієї людини, для якої ви все це майструєте.

Реєстрація обов’язкова за телефоном 099 201 63 87 (Вероніка).

Адреса Книгарні «Є»: м. Запоріжжя, пр. Соборний, 137. Тел.: (094) 885 3903

Вхід на всі заходи вільний.
 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VKEmail this to someone

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

ЧИТАТЬ ЕЩЕ...

666

Отрава, недорого: в Запорожье обнаружили табачную контрабанду — на полтора миллиона гривен

Читать дальше →