Загрузка..
Вы здесь:  Главная  >  Рубрики  >  Главное за сутки  >  Текущая статья

Збережіть тепло у вашому домі!

Автор:   /  25.04.2017

На правах рекламы

 

Приклади дефектів

 

Прагнучи підвищити енергоефективність будинків і споруд, багато хто вкладає в їхнє утеплення чималі кошти, проте часто так і не досягає бажаного результату.

Тому ще до початку утеплення слід провести термографічну діагностику, яка допоможе виявити причини тепловтрат, а також багато інших недоліків будівлі.

Термографічна діагностика – це перш за все можливість правильно, а значить економно провести роботи зі зниження тепловтрат, зменшення витрат на опалення та утеплення будівлі.

 

Приклади дефектів, виявлених під час терографічного обстеження 2

 

Проведення термографічного обстеження дозволяє:

— при мінімальних затратах часу виявити приховані дефекти теплоізоляції, ділянки просідання і відсутності утеплювача, наявність, розмір і місце розташування тріщин в стінах, тепловтрати в примиканнях перекриттів споруди, місця протікання покрівель і труб, джерела підвищеної вологості всередині будівлі, порушення установки віконних, дверних і балконних блоків;

— не розкриваючи стіни, підлогу або стелі провести точну діагностику систем опалення, теплої підлоги, кондиціонування, а також електропроводки для усунення слабких контактів, які при нагріванні від навантажень можуть викликати пожежу.

 

Приклади дефектів, виявлених під час термографічного обстеження 1

 

Вважається, що найбільш оптимальним часом для проведення термографічної діагностики будівель з метою визначення причин тепловтрат є  осінь, зима і весна – коли різниця температури всередині приміщення і на вулиці істотна. А ось обстеження дахів для виявлення місць затікання найкраще проводити влітку, при чому в нічний час – коли різниця температур між вологими та сухими ділянками є найбільшою.

ДП «ЗАПОРІЖЖЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» пропонує два пакети послуг на проведення термографічної діагностики:

Експрес-обстеження (для приватних будинків, котеджів, квартир) – фахівці виїжджають на об’єкт, проводять тепловізійну зйомку, безпосередньо на місці аналізують отримані термограми, визначають можливі дефекти конструкцій і при необхідності консультують. Весь процес займає не більше 2-4-х годин. Отримані в ході обстеження фотографії та термограми направляються на вашу електронну адресу.

Комплексне обстеження – фахівці виїжджають на об’єкт, проводять тепловізійну зйомку зовні і всередині будівлі. Протягом 3-х робочих днів направляють на вашу електронну адресу докладний звіт, який містить фотографії та термограми проблемних ділянок, опис теплових аномалій та виявлених дефектів. За необхідності може бути наданий паперовий примірник звіту.

 Почніть заощаджувати прямо зараз – замовте проведення термографічного обстеження! Ми чекаємо на вас за адресою: м Запоріжжя, вул. Антенна, 10. Більш детальну інформацію можна отримати за тел.: (061) 233-25-29, 289-98-68.

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VKEmail this to someone

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

ЧИТАТЬ ЕЩЕ...

c4c7967f4

В Бердянске задержали гастролера из соседней области, за час совершившего два грабежа

Читать дальше →