Загрузка..
Вы здесь:  Главная  >  Рубрики  >  Власть  >  Текущая статья

Ужель дошло? «Нацкорпус» разблокирует «Сбербанк России» в Запорожье. Временно

Автор:   /  27.03.2017

нац12

Об этом «Национальный корпус» сообщает на своей странице в «Фейсбуке». Акция эта временная. Активисты просят граждан проявить сознательность и забирать свои деньги из банков с российским капиталом. Дабы не было кривотолков, приводим текст полностью, с сохранением орфографии и пунктуации.

«Націоналістична блокада кривавого російського капіталу успішно досягла завершення першого стратегічного етапу. Під тиском вуличних протестів офіційно заборонено здійснювати будь-які зовнішні фінансові операції російських банків в Україні на користь пов’язаних із ними осіб, зокрема, виводити капітал в РФ. Відтепер російським резидентурам стане набагато важче перекачувати кошти з української економіки в російську.

Втім, Національний Корпус не має наміру зупинятися на досягнутому. Ми оголошуємо про підготовку наступного етапу банківської блокади. Її масштаби розширяться до повного припинення роботи всіх філій кривавого «Сбєрбанку Росії» в Україні.

МИ ВЕДЕМО ВІЙНУ ІЗ РОСІЄЮ, А НЕ УКРАЇНСЬКИМИ ГРОМАДЯНАМИ. ХОЧА НАС ДИВУЄ ПОВЕДІНКА ТИХ, ХТО НА ТРЕТІЙ РІК ВІЙНИ З РФ ТРИМАЄ У БАНКАХ ОКУПАНТА ЗАОЩАДЖЕННЯ. ЧЕРЕЗ ЦЕ МИ НА КОРОТКИЙ ЧАС РОЗБЛОКОВУЄМО ВІДДІЛЕННЯ РОСІЙСЬКИХ БАНКІВ, РОЗУМІЮЧИ, ЩО ВКЛАДНИКАМИ У НИХ, ЗОКРЕМА, СТАЛИ ЗВИЧАЙНІ ГРОМАДЯНИ. ПРОТЕ, ЗВЕРТАЄМОСЬ ДО НИХ ПРОЯВИТИ НАЦІОНАЛЬНУ СОЛІДАРНІСТЬ ІЗ НАШИМ СПІЛЬНИМ ФРОНТОМ БОРОТЬБИ З АГРЕСОРОМ Й ВОДНОЧАС ВРЯТУВАТИ СВОЇ КОШТИ.

Масове закриття депозитів українців в окупаційних банках завдасть фінансового удару по агресору, а відкликання ліцензій Національним банком та націоналізація активів вивільнить кошти, яких бракує на відбудову зруйнованого українського Донбасу. Водночас ми застерігаємо владу не допустити продажу цих банків підставним посередникам через треті руки.

Разом із тим ми нагадуємо, що сприяння роботі «Сбєрбанку» в Україні має ознаки злочину, передбачені статтею 111 Кримінального кодексу України («державна зрада»). Відповідно вимагаємо у Служби Безпеки України розпочати розслідувати діяльність гаспажи Гонтарєвої та її клерків» — сообщает «Национальный корпус».

Выводы, уважаемые читатели, делайте сами. Ясно здесь одно — рядовые граждане не должны страдать из-за того, что банк российский. И еще, господа «азовцы». Если все сразу повалят забирать свои деньги, денег на всех не хватит. И тогда «Сбербанк России» по кирпичику разнесут сами граждане, которых последние годы «кидают» разные банки — без всякой блокады.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VKEmail this to someone

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

ЧИТАТЬ ЕЩЕ...

Screenshot_14_result-1-e1532175471117

В Запорожском ботаническом саду не стало живого талисмана – обезьянки Чипа

Читать дальше →