Загрузка..
Вы здесь:  Главная  >  Новости  >  Текущая статья

Водила-хамила. В Запорожье маршрутчик угрожал избить воина АТО. Перевозчику «забили стрелку»

Автор:   /  27.04.2017

Христенко

 

Об этом прискорбном случае сообщил ветеран АТО Алексей Христенко на своей странице в «Фейсбуке».

«Дорогі побратими!!! Сьогодні зі мною стався такий випадок, що мені потрібно звернутися до Вас за допомогою. Справа в том що я, їдучи з роботи додому, зайшов у маршрутку №74 на зупинці «Вул. Чарівна». Водій в агресивній формі відмовив мені у наданні безкоштовного проїзду, користуючись тим, що нема сидячих місць. Я відповів, що не вийду, і запропонував у разі відмови викликати поліцію, на що водій погодився.

Ми приїхали на кінцеву зупинку, хоча мені потрібно було виходити на декілька зупинок раніше. І вже на кінцевій зупинці почалося: водій зовсім іншої маршрутки, теж під номером 74, поспілкувавшись з тим водієм, котрий віз мене, почав конфлікт. У образливій і матерній формі ображав мене і матерно ображав Героїв, які воюють за нашу Країну. Погрожував особисто мені фізичною розправою. Брати, мені потрібна допомога, бо для мене неможливо все це так залишити. Не для цього ми боремось за нашу державу як на фронті, так і тут. Не за те мої брати лили і продовжують лити свою кров, щоб всяка гніда таке дозволяла. Разом ми можемо все. Сподіваюсь, що завтра буде номер машини, а також фото цього сєпара», — возмущается Алексей Христенко.

Информация о беспределе дошла до главы совета ветеранов АТО при Запорожской ОГА, «киборга» Вячеслава Зайцева. Он предложил всем желающим поддержать бойца, и прийти на встречу с перевозчиком и «профильными» чиновниками, которая состоится завтра, 28 апреля, в 10 утра в управлении транспорта и связи (улица Школьная, 2). Сбор — в 9.30 возле кафе «Банана».

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VKEmail this to someone
 • Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  ЧИТАТЬ ЕЩЕ...

  boltпроенг67

  Расистский скандал в запорожском такси: с водителем прекратили сотрудничество

  Читать дальше →