Загрузка..
Вы здесь:  Главная  >  Рубрики  >  Власть  >  Текущая статья

Здравствуй, болото родное! Запорожье — один из худших городов Украины. Ибо «мэр для каждого» на троне (исследование)

Автор:   /  27.06.2017

запорожа

 

Итак, куча исследований городов, проведенных в 2017 году, свидетельствует — мы в полном болоте. Лучшее место, которое мы заняли в результате исследований — восьмое с конца. Собрал все в кучу и расписал — что, где и почем — запорожский блоггер Максим Щербина. Цитируем (с сокращениями, орфография и пунктуация соблюдены)

«Станом на травень 2017 у рейтингу прозорості міст України Запоріжжя посідає передостаннє місце з кінця (15,6 балів). Гірше нас лише прифронтовий Сєверодонецьк. Дослідження проводила міжнародна організація «Transparency International» серед 100 українських міст (де Запоріжжя зайняло почесне передостаннє, 99 місце).

 

рейтинг2

 

Більше детальний рейтинг організувала соціологічна група «Рейтинг» від імені Міжнародного республіканського інституту. У зведеному рейтингу серед обласних центрів Запоріжжя знаходиться на восьмій позиції з кінця в Індексі задоволеності якістю сфер та послуг. Сюди входять медицина, водопостачання, освітлення, дороги тощо.

 

рейтинг3

 

Індекс задоволеності можливостями міста. Запоріжжя тут займає третю позицію з кінця.

 

рейтинг4

 

Оцінка досвіду співпраці з місцевою владою. Запоріжжя тут на останньому місці.

 

рейтинг5

 

Рейтинг безпечності обласних центрів України, який оприлюднив Інститут суспільно-економічних досліджень. Прекрасний – бо побудований винятково на статистиці кількості кримінальних правопорушень».

 

рейтинг6

Найбільш наболіле питання для мешканців промислового міста – це екологія. Відповідно до рейтингу видання «Фокус» Запоріжжя зайняло передостанню сходинку серед обласних центрів.

Цей же самий журнал «Фокус» аналізував комфортність обласних центрів. Тут Запоріжжя також на останніх позиціях.

 

рейтинг7

 

Запоріжці вважають, що збідніли найбільше за останній рік. Або ж, Запоріжжя визнано найгіршим за якістю життя (дані соціологічної групи «Рейтинг»).

 

рейтинг8

 

Найсвіжіший рейтинг, опублікований ресурсом «Слово і діло» 6 червня. Цей сайт досліджує обіцянки політиків. Зокрема, очільників ОДА та міських рад. Ми у п’ятірці аутсайдерів. Найбільш безвідповідальні мери України на даний момент працюють в Ужгороді, Черкасах, Запоріжжі, Івано-Франківську та Кропивницькому. Рівень відповідальності міських голів в цих містах коливається між 11 і 21% виконаних обіцянок. У запорізького міського голови він склав 17 відсотків.

 

рейтинг9

 

Загалом більше про Запоріжжя говорить нерухомість — вона найдешевша серед обласних центрів. І це як ніщо інше демонструє справжній розвиток міста, де низька ціна на житло еквівалентна небажанню українців тут мешкати (натисніть на зображення для збільшення).

 

рейтинг10

 

Интересно, что по этому поводу скажет наш градоначальник? Думается, ничего — «мэр для каждого» не должен такое комментировать…

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VKEmail this to someone

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

ЧИТАТЬ ЕЩЕ...

37323976_2046689038981756_1368577417471328256_n

В Мелитополе собирают деньги для добровольческого батальона. Что, уже пора?

Читать дальше →