Загрузка..
Вы здесь:  Главная  >  Рубрики  >  Власть  >  Текущая статья

Александровская РГА Запорожья обвинила в порче асфальта: дождь, ветер, ливневки, потоки воды… Всех, кроме себя (фото)

Автор:   /  27.07.2018

14-5

 

Наш сайт уже писал о неприятностях, постигших свежеуложенный асфальт на улице Фортечной, что в Александровском районе. После ливня он начал трещать по швам и — в прямом смысле этого слова — уходить под землю.

На такое безобразие Александровская райадминистрация должна была как-то реагировать. Она и отреагировала. Ожидаемо. Вместо поиска виновных и их наказания, чиновники принялись писать диаметрально противоположное. В народе такой стиль изложения материала называется просто: «лепить отмазки».

Процитируем же послание к простым смертным, опубликованное на страницы Александровской РГА в «Фейсбуке». Оно того стоит.

«Шановні мешканці Олександрівського району!

Ви є читачами нашої сторінки в facebook, де ми намагаємось щоденно висвітлювати нашу роботу, надавати інформацію про події, які відбулись або які ще тільки відбудуться на території не тільки нашого району, а і міста в цілому.

Ми відверті в розмові з вами. Саме Ви є суворими суддями нашої роботи. Ви намагаєтесь підказувати нам, де є проблеми. Якщо якась подія вам сподобалась, ви пишете нам слова подяки. І ми Вас цінуємо за це.

Ми дійсно звітували про часткове закінчення робіт середнього ремонту вулиці Фортечної, який виконували підрядна організація «Онур». Всі ми з захопленням дивились, як сучасна техніка в поєднанні з людською працею може творити диво. І роботи були виконані вчасно і якісно. Саме роботи по укладці асфальтового покриття. В подальшому передбачалось встановити бордюри, виконати роботи навколо колодязів, які розташовані на ділянці дороги.

Та погода внесла свої жорстокі корективи. Ніхто не міг передбачити, що за годину випаде двотижнева норма опадів. На цій ділянці дороги ливневі колодязі були прочищені. І той, хто в цей час був на дорозі бачив, що поверх ливневих колодязів лилась саме вода, а не сміття. Та потік води був такої сили, що колодязь пошкодило і вода пішла під грунт, що в подальшому призвело до пошкодження асфальтового покриття.

Сьогодні вранці на цій ділянці дороги відбулась нарада за участі представників районної адміністрації, підрядної організації «Онур Конструкціон Інтернешнл», КП «ЕЛУАШ» та «ВОДОКАНАЛ», де сумісно обговорений подальший план дій. Підрядники знімуть пошкоджене асфальтове покриття, КП «ЕЛУАШ» відремонтує колодязь. І по завершення цих робіт буде відновлене асфальтове покриття та встановлені бордюри.

У всіх присутніх на нараді є розуміння того, що недоліки повинні бути усунені, робота по середньому ремонту вулиці Фортечної повинна бути виконана.

Ми сподіваємось на Ваше розуміння, шановні наші мешканці, і по завершенні робіт обов’язково вас проінформуємо».

 

15-9

 

«Никто не мог предвидеть» — это прелестно. Как на этом загнивающем Западе все могут предвидеть, уму непостижимо! Дикари, наверное!

А может, бюджет пилят поменьше да асфальт кладут погуще да слоем потолще. И тендеры у них прозрачные, и выигрывает не тот, кто «откат» пожирнее занесет, а тот, кто предложит меньшую цену и лучшее качество.

Мы же и говорим — дикари. В отличие от наших цивилизованных «танцоров», которым вечно что-то мешает.

И кстати — также ждем «отмазок» по поводу месива, в которое превратился совсем еще свежий асфальт возле домов №№12 и 16 на улице Яценко (также в Александровском районе).

 

mesivo3-768x768

mesivo-768x768

 

Тоже «подбросили враги», наверное!

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VKEmail this to someone
 • Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  ЧИТАТЬ ЕЩЕ...

  0-02-04-4a9495e9be3d8f917a1d9b784d52f8a88551dcae5b40a454146d8270fd023fd8_full

  В Запорожье случилась смертельная авария (фото)

  Читать дальше →