Загрузка..
Вы здесь:  Главная  >  Рубрики  >  Власть  >  Текущая статья

Успехи деградации: в Запорожье суд назначил цену за неоднократно битых детей — по десять тысяч за «штуку»

Автор:   /  27.11.2018

hqdefault

 

Есть ситуации, которые не перешутишь. А есть — над которыми не получается не сокрушаться. Последняя — из этих. Самое циничное — это то, что на неоднократное избиение несовершеннолетнего следователи полиции отреагировали по-нашему — закрытием уголовного дела. Кроме как сами так поступают, поэтому сочувствуют, других объяснений нет.

Тут просто процитируем — потому что остальное сказано выше.

«У грудні 2017 року житель Хортицького району, батько двох неповнолітніх дітей, повернувшись додому у стані алкогольного сп’яніння, почав з’ясовувати стосунки зі своєю дружиною, повідомляє прес-служба прокуратури Запорізької області. Неповнолітня дитина, намагаючись захистити матір, отримала від рідного батька декілька ударів в область обличчя та інші частини тіла.

За заявою матері дівчини, яка, до речі, вказала на те, що чоловік раніше неодноразово піднімав руку на неї та їхню доньку – підлітка, правоохоронними органами були внесені відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.125 КК України. Проте, слідчим поліції передчасно та необґрунтовано було прийнято рішення про закриття кримінального провадження на підставі відсутності складу кримінального правопорушення.

Процесуальним керівником Запорізької місцевої прокуратури №3 постанова слідчого про закриття кримінального провадження скасована, досудове розслідування доведено до єдиного логічного завершення – направлення обвинувального акту до суду.

Наразі справа розглянута судом, горе-батьку призначено покарання у вигляді штрафу та покладення на нього обов’язку відшкодування моральної шкоди у розмірі 10 000 грн. на користь матері неповнолітньої потерпілої, яка діяла в інтересах доньки», сообщает сайт «Муніципальний телеканал Z».

Маленькая ремарочка — оказывается, за издевательство над детьми в нашей стране достаточно заплатить штраф. Небольшой, в десяток тысяч гривен. Удовольствие, получаемое извращенцами в процессе рукоприкладства, намного больше — вам любой специалист скажет.

То есть, даже насилие над детьми у нас имеет денежный эквивалент. А это уже грустно.

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VKEmail this to someone
 • Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  ЧИТАТЬ ЕЩЕ...

  183681

  В Запорожской области избили 11-летнего ребенка

  Читать дальше →