Загрузка..
Вы здесь:  Главная  >  Новости  >  Текущая статья

Эль-шкандаль! Появились съёмки обыска запорожского «журналиста» Павла Волкова. И официальный комментарий СБУ (видео)

Автор:   /  28.09.2017

волков2

 

Сотрудники СБУ официально прокомментировали вчерашнее задержание 32-летнего Павла Волкова, создателя сайта zp.today. Его подозревают в посягании на территориальную целостность Украины.

«Співробітники Служби безпеки України затримали у Запоріжжі пропагандиста терористичної організації «ДНР».

Правоохоронці встановили, що мешканець Запоріжжя протягом 2014-2016 років працював у так званому «комітеті соціальних комунікацій «ДНР». Він готував та розміщував на сепаратистських інтернет-ресурсах матеріали із закликами до порушення територіальної цілісності й недоторканості кордонів України, провокував розпалювання міжнаціональної ворожнечі. За інформацією спецслужби, агітатор отримував завдання та погоджував антиукраїнські матеріали безпосередньо з кураторами із РФ, які фінансували сепаратистські веб-ресурси.

Оперативники СБ України задокументували, що зловмисник після «творчої паузи» отримав завдання повернутися до Запоріжжя для організації замовленої Кремлем інформаційної компанії проти нашої країни. Пропагандист, зокрема, планував підібрати за гроші «масовку» для проведення в області фейкових акцій протесту.

Співробітники спецслужби затримали пропагандиста відразу після повернення до рідного міста. Під час обшуків за місцем проживання зловмисника правоохоронці вилучили комп’ютерну техніку та носії інформації із доказами підготовки і розповсюдження антиукраїнських матеріалів та участі у незаконному референдумі. У пропагандиста також виявлено «резюме» для працевлаштування на роботу у проросійських та сепаратистських медіа.

обыск2

У рамках кримінального провадження, відкритого за ст. 110 (посягання на територіальну цілісність України) Кримінального кодексу України, зловмиснику повідомлено про підозру. Вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу. Тривають слідчо-оперативні дії».

 

Будем следить за событиями. Надеемся, что расследование и суд не превратятся в фарс, как это иногда бывает.

Может, кто-то забыл — но за двести километров от Запорожья идёт война с российскими оккупантами. А от ближайшего к Донецкой области райцентра — Розовки — так и пяти десятков камэ не наберётся.

Кстати вот ещё занятное видео — «антифашистский марш» 8 февраля 2014 года. Возле здание ЗапОГА выступал Павел Волков, клеймящий позором воинов УПА.

А вот — буквально за несколько месяцев до войны с Россией — Павел Волков выступал на сборищах «Украинского выбора». Кто помнит такую мутную конторку?

Так что работы следователям СБУ хватит! Главное, чтобы терпения и незаангажированности тоже хватило до суда всю эту «муть» довести…

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VKEmail this to someone
 • Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  ЧИТАТЬ ЕЩЕ...

  Знімок-екрана-2021-07-01-170429-1-2-1-1-1-1-1-2-1-1-1-1-1-1-1-1-1

  Covid-19: в Запорожской области — 126 603 заболевших, 542 за сутки, 18 умерли

  Читать дальше →