Загрузка..
Вы здесь:  Главная  >  Рубрики  >  Власть  >  Текущая статья

У чиновников Запорожской мэрии идут обыски (фото, обновлено)

Автор:   /  30.03.2020

91500045_2615192248591151_1875475895901224960_n

Сотрудники СБУ обыскивают кабинеты, а также «места жительства» заместителя мэра Запорожья Сергея Мешка, а также начальника управления земельных ресурсов Юлии Скалибог.

Об этом на своей странице в соцсетях сообщил депутат Запорожского горсовета Виталий Рябцев. Его цитирует пользователь Николай Погрибняк.

«То, о чем мы давно говорили. Идут обыски в мэрии и по домам чиновников. У Сергея Мешка, первого заместителя мэра, Юлии Скалибог, начальника управления земельных ресурсов», — цитирует Виталия Рябцева Николай Погрибняк.

Как сообщил «Гвоздям» депутат Запорожского горсовета Виталий Рябцев, обыски связаны с занижением стоимости земли. Всего силовики «насчитали» 60 таких эпизодов — с возможным ущербом для бюджета в 70 миллионов гривен.

Обновлено: СБУ опубликовал официальный комментарий относительно обысков.

«Служба безпеки України викрила посадовців Запорізької міськради  на масштабних зловживаннях з комунальною землею.  Через їхні дії  місцевий бюджет недоотримав понад п’ятдесят мільйонів гривень прибутку.

За версією слідства, чиновники організували механізм передачі у приватну власність землі, що належить громаді, за заниженими цінами. З порушенням діючого законодавства посадовці залучали до проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок  юридичних осіб, які не мають відповідних фахівців та дозволів. Цих суб’єктів оціночної діяльності чиновники обирали без відповідних тендерів.

З 2016 року посадовці вносили до звітів про експертну грошову оцінку земельних ділянок недостовірні відомості про їх ринкову вартість. Потім земельні ділянки чиновники передавали у приватну власність за значно заниженою ціною.

За попередніми висновками експертів, унаслідок цих оборудок місцевий бюджет недоотримав понад п’ятдесят мільйонів гривень.

У межах кримінального провадження за ч. 2 ст. 364 (зловживання владою) проведено низку обшуків у приміщеннях державних установ та за адресами проживання фігурантів справи. Вилучено документацію, що стала підставою для незаконної перереєстрації ділянок, електронні носії інформації, які містять важливі відомості для досудового розслідування».

Читайте также:

Обыски в аэропорту ЗП: комитет Верховной Рады опять передумал отдавать аэропорт в концессию

В Запорожье СБУ нагрянуло с обыском в Департамент ЖКХ

В Запорожской области — 19 больниц для приема коронавирусных и один аппарат ИВЛ на две тысячи пенсионеров

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VKEmail this to someone
 • Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  ЧИТАТЬ ЕЩЕ...

  nark_4

  В Запорожье «перехватили» посылку с психотропами стоимостью в полмиллиона гривен (фото)

  Читать дальше →