Загрузка..
Вы здесь:  Главная  >  Рубрики  >  Культура  >  Текущая статья

Авторська пісня: «Сонячний зайчик» у Запоріжжі

Автор:   /  30.10.2018

ПЕРЕМОЖЦІ ФЕСТИВАЛЮ В НОМІНАЦІЯХ:

1.«АВТОР-ВИКОНАВЕЦЬ»

Призери:

—    Харченко Артем, гурток вокального співу, керівник Севернюк В.О., (Старокостянтинівський міський центр дитячої та юнацької творчості , Хмельницька обл.) —  «За наполегливість у творчому зростанні»;

—   Буйвал Анастасія, гурток авторської  бардівської пісні, керівник Федорова І.М. (Міський палац  дитячої та юнацької творчості  Харківської міської ради ) — «За створення художньої атмосфери» .

Лауреати:

—    Калашнік Валерія гурток пісенної поезії та туризму «Обрій», керівник  Киящук А.Л. (КЗ «Центр туризму» Запорізької обласної ради) –  «За вишукану метафоричність поетичних текстів»;

—    Кузик Андрій, Львівська обл. м. Стрий –  «За цілеспрямованість»

  1. «АВТОР МУЗИКИ НА ЧУЖІ ВІРШІ»

Призер:

—     Москаленко Поліна (м.Дніпро) – «За вдале музичне втілення класичного твору».

3.»ВИКОНАВЕЦЬ АВТОРСЬКОЇ ПІСНІ»

Призери:

—     Жураховська Олена, дитячо-юнацький  театр бардівської пісні «На Подолі» , керівник Лисенко О.Є.  (Будинок дитячої творчості Подільського р-ну, м.Київ) — «За віру в диво»;

—     Кужелєва Поліна,  гурток авторської  бардівської пісні, керівник Федорова І.М. (Міський палац  дитячої та юнацької творчості  Харківської міської ради) — «За глибоке  розуміння поетичного тексту»;

—     Тищенко Анна, гурток авторської пісні, керівник Алексєєва О.І. (ПНЗ «Міський Палац дитячої та юнацької творчості» Запорізької міської ради) – «За усвідомлений підхід до творчості»;

—    Братченко Анастасія, гурток авторької  бардівської пісні, керівник Федорова І.М. (Міський палац  дитячої та юнацької творчості  Харківської міської ради ) – «За відданість мистецькій справі»;

—    Морозов Микита, гурток пісенної поезії та туризму «Обрій», керівник  Киящук А.Л. (КЗ «Центр туризму» Запорізької обласної ради) — «За емоційну виразність».

Лауреати:

—     Гришаков Олексій,  гурток авторської  бардівської пісні, керівник Федорова І.М. (Міський палац  дитячої та юнацької творчості Харківської міської ради) –  «За творче зростання»;

—     Калашнік Валерія,  гурток пісенної поезії та туризму «Обрій», керівник  Киящук А.Л. (КЗ «Центр туризму» Запорізької обласної ради) – «За вишукану метафоричність поетичних текстів»;

—     Скліфос Юліан,  гурток авторької бардівської пісні, керівник Федорова І.М. (Міський палац  дитячої та юнацької творчості  Харківської міської ради) –   «За акторську майстерність»;

—    Титаренко Ігор,  молодіжна студія Клубу авторської пісні «Булат», керівник Овчаренко Т.М. (м.Суми) —  «За вірність традиціям жанру».

4.«ДУЕТИ, АНСАМБЛІ»

Призери:

—     Коренєва Катерина,  Гасай Антон, молодіжна студія Клубу авторської пісні «Булат», керівник Овчаренко Т.М. (м.Суми) —  «За гармонійність в дуетній роботі»;

—        Колієнко Валерія, Цимбал Гліб,  інструментальний ансамбль «Ноктюрн»,керівник Писаренко Л.В. ( Полтавський обласний центр естетично виховання учнівської молоді) – «За вірність класичній спадщині»;

—     Жураховська Олена, Ткаченко Марія, Бондаренко Олексій, Данченко Антон,  дитячо-юнацький  театр бардівської пісні «На Подолі», керівник Лисенко О.Є. (Будинок дитячої творчості Подільського р-ну, м.Київ) –  «За сценічну виразність ансамблю»;

—     Лазоренко Ілля (молодіжна студія Клубу авторської пісні «Булат», м. Суми), Малошевич Олег, Бондаренко Олексій  ( дитячо-юнацький  театр бардівської пісні «На Подолі», м.Київ) –  «За творчу співдружність»;

—        Гурток пісенної поезії та туризму «Обрій» КЗ «Центр туризму» Запорізької обласної ради, керівник Киящук А.Л.  —  «За виразне втілення громадянської тематики»;

Лауреати:

—  Тищенко Анна та Равіч Михаїл, гурток авторської пісні, керівник Алексєєва О.І. (ПНЗ «Міський Палац дитячої та юнацької творчості», м.Запоріжжя) –  «За майстерне втілення режисерського задуму»

5.«ПОЕЗІЯ»

Призери:

—        Дубовицький Вадим (м.Запоріжжя) —  «За висвітлення філософської  та соціальної проблематики»;

—     Дербеньов Костянтин, молодіжна студія Клубу авторської пісні «Булат», керівник Овчаренко Т.М. (м.Суми) —  «За філософське мислення в поезії».

Лауреат:

—    Суровикіна Дар’я, Театр поетичної пісні, керівник Алексєєва О.І. (КЗ «ПК «ТИТАН», м.Запоріжжя)  –  «За потужно емоційну поезію».

  1. Приз симпатій фестивалю»СОНЯЧНИЙ ЗАЙЧИК»»

—     Колодруб Іванна, автор-виконавець, Львівська обл., м. Стрий – лауреат

 

 

Страницы: 1 2

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VKEmail this to someone
  • Добавить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

    ЧИТАТЬ ЕЩЕ...

    44419-03-15-1552648588

    В Запорожье дельцы украли миллион гривен, которые выделялись на трудоустройство инвалидов

    Читать дальше →