Загрузка..
Вы здесь:  Главная  >  Новости  >  Текущая статья

Вот это номер! Запорожские фанаты решили не поддерживать ни один из двух «Металлургов»

Автор:   /  31.08.2017

металлушка2

 

Муниципальный клуб фанаты не хотят поддерживать по «оппоблоковско-регионаловской причине, а вот «их» «Металлург» — из-за расхождений с «партнерами по возрождению клуба».

Данное обращение было приведено на страничке запорожских фанатов в «Фейсбуке». Приводим его полностью, без сокращений и правок.

«У зв’язку з останніми подіями у футбольному житті міста Запоріжжя нарешті настав час розставити всі крапки над «і» та оприлюднити нашу чітку позицію.

По перше, фанатський футбольний рух в місті Запоріжжі продовжує своє існування і носить назву — Запорізькі фанати. Цей рух об’єднує представників всіх існуючих груп та колективів, які ще донедавна формували фанатський сектор. Після знищення ФК «Металург» у 2015 році та піврічної боротьби за порятунок імені клубу, спільним рішенням запорізького фанатського руху було прийнято підтримувати новостворений ФК «Металург Запорiжжя». Історію нового клубу та участі у футбольному житті всі добре знають, адже самі приймали в ній активну участь. Однак після півторарічної боротьби за виживання стало зрозуміло, що погляди на напрямок розвитку клубу у засновників розійшлись. Для нас, запорізьких фанатів – головним є дотримання принципів традиційного футболу, що для наших колишніх партнерів по відродженню клубу, нажаль, таким не було. Тому, загальним рішенням запорізького фанатського руху, було прийнято припинити підтримувати цей клуб. В таких умовах, єдиним правильним кроком для існування фанатського руху, стало прийняття рішення про перехід у формат спортивного розвитку та навколофутбольної діяльності, та початку роботи над відродженням справжнього «Металурга».

По друге, відношення до муніципального футбольного клубу вкрай негативне. Запорізькі фанати ніколи не будуть підтримувати цей клуб через ряд причин, однак вистачить і однієї. МФК створений для окремої групи людей і використовується в якості НЕдешевого піару (за кошти жителів міста) певного клану колишніх «ригів». В цій афері Запорізькі фанати приймати участь не збираються. Що стосується людей, які вже вирішили підтримувати муніципальний клуб – це їх право, але відношення до Запорізьких фанатів вони не мають. Девіз «до біса всі принципи» — нажаль, став новою реальністю в Запоріжжі.

Підсумовуючи вищесказане, Запорізькі фанати продовжують боротьбу за відродження ФК «Металург», який знов стане гордістю нашого краю та буде побудований на здорових принципах традиційного футболу».

Остается только пожелать ребятам удачи. «Металлургу» — быть!

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VKEmail this to someone
 • Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  ЧИТАТЬ ЕЩЕ...

  Знімок-екрана-2021-07-01-170429-1-2-1-1-1-1-1-2-1-1-1-1-1-1-1-1-1-2

  Covid-19: в Запорожской области — 130 202 заболевших, 1356 за сутки, 18 умерли

  Читать дальше →