Загрузка..
Вы здесь:  Главная  >  Конкретно  >  Текущая статья

Марк Марченко: «Оновлення Запоріжжя – мета компанії Sensar»

Автор:   /  06.10.2021

Амбітні плани вимагають масштабного підходу. І вони дуже часто відчуваються як місія. Тому провести щось насправді прогресивне і варте уваги – завдання для справжніх першопрохідців, людей, переповнених енергією і вірою. Таких, наприклад, як команда компанії-забудовника Sensar.

005 (1)

Згадана компанія, яку очолює енергійний молодий підприємець Марк Марченко, вже три роки бере активну участь у розбудові Запоріжжя. Так, втілений у життя проект Comfort City. Житловий комплекс здали в експлуатацію на півроку раніше заявленої дати. У центрі міста активно зводиться ЖК KVARTAL. А днями компанія розповіла про свій новий амбітний проєкт бізнес-класу – клубний квартал «Атмосфера».

Окрім житлових комплексів, компанія Sensar займається втіленням у життя соціально важливих проєктів. Наприклад таких, як сучасна клініка естетичної медицини та пластичної хірургії Vidnova. Варто згадати також будівництво Uniclinic – універсальної багатопрофільної клініки з власною лабораторією, а також хірургічним та стаціонарним відділеннями.

Нещодавно компанія реалізувала у Запоріжжі ще один масштабний та унікальний проєкт– INVEST FORUM.

001 (2)

«В певний момент ми з командою усвідомили – місту потрібні нові рішення. І ми, запоріжці, повинні створити власне інвестиційне середовище та умови сталого розвитку нашого суспільства. Так і з’явилася ідея форуму про інвестиції», – зазначив генеральний директор Sensar Марк Марченко.

Ідею взялися реалізовувати негайно. Шукали топ-спікерів, визначалися із тим, де проводити форум, публікували численні розповіді про цю непересічну подію.

І ось, нарешті, довгоочікувана мить, коли амбітний проєкт втілено у життя – 1 жовтня у спортивному палаці «Юність» відбувся наймасштабніший в України форум про інвестиції.

Своїм досвідом у царині інвестицій із глядачами ділилися 26 досвідчених і успішних експертів.

002 (2)

Вісім годин минули як одна мить, настільки насиченим подіями був INVEST FORUM. Експерти надавали практичні поради, корисні як для початківців у цій сфері, так і для новаторів, які бажають небанальних методів та інструментів для ще більш вигідних та надійних капіталовкладень.

Шляхи для успішних інвестицій пропонували найрізноманітніші: нерухомість, криптовалюта, логістика, ресторанний бізнес, доменні імена, цінні папери, маркетинг, освіта та консалтинг, стартапи, біопаливо, страхування, особистий бренд – список можно було б продовжувати ще довго

Що далі? Тепер найголовніше питання: як швидко допоможуть набуті знання Запоріжжю?

Директор компанії-забудовника Sensar Олена Бартуль каже – це лише початок шляху.

004 (2)

«Ми – реалісти. Тому добре розуміємо, що INVEST FORUM – це лише початок великої та кропіткої роботи. Але ми готові вкладати свої зусилля. Наша команда впевнена, що Запоріжжя здатне на більше. Тож очікуємо, що форум сприятиме реалізації великого потенціалу міста та області».

Чого очікує Sensar від Запоріжжя у найближчі три роки:

 • створення прогресивного ком’юніті підприємців та інвесторів, які готові запропонувати свій внесок в історію нашого міста
 • поступова зміна інвестиційного іміджу Запоріжжя – аби рідне місто мало славупотужного центру успішних капіталовкладень
 • і звісно, зміни життя на краще – у тому числі, і зростання добробуту мешканців нашого міста

Якщо коротко, Sensar очікує справжнього update, тобто масштабного оновлення. INVEST FORUM – це його початок.

На презентації події Марк Марченко підкреслив:

«Для нас і для нашої команди INVEST FORUM – це був ризиковий проєкт. Бо ми звикли чути, що Запоріжжя – переферійне місто, звідси усі виїжджають, капітал вивозять. Хтось рекомендує поїхати звідси… Але ми маємо іншу пропозицію – інвестувати у Запоріжжя та розвивати улюблене місто. І це є головною місією команди Sensar. Це те, що ми робимо сьогодні».

Насамкінець відзначимо: команда компанії-забудовника Sensar дала старт дуже важливому і фундаментальному процесу. Тому що INVEST FORUM – це не про залучення до нашого міста іноземних капіталовкладень. Інвестиційний форум – це про власну ініціативу, інвестувати і тим забезпечувати своє фінансове майбутнє. Тому що будь-яка прибуткова інвестиція починається з інвестицій у себе – це стосується не лише кожного мешканця Запоріжжя, а й цілого міста.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VKEmail this to someone
 • Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  ЧИТАТЬ ЕЩЕ...

  montazh-zapornoy-armatury-na-vodonagrevatel

  В Степногорске взорвался бойлер — пострадала пенсионерка

  Читать дальше →